שמי אייל סייג, כל חיי הבוגרים עסקתי בצלילה ובעיקר הדרכת צלילה בחלק משירותי הצבאי אף הדרכתי צלילה בבית הספר לצלילה של חיל הים ביחידת ילת"ם אשר כלל הדרכת צלילה צבאית של יחידות צבאיות מיוחדות בצה"ל. בתחילת דרכי באילת  הדרכתי בבית הספר לצלילה של מועדון "מנטה"  כמדריך צלילה שם התקדמתי להיות מנהל קורסי המדריכים של ארגון הצלילה העולמי PADI .
כיום אני פועל כמדריך עצמאי בחסות  מועדון הצלילה דיפסיאם מועדון של ארגון הצלילה TDI / SDI הממוקם בחלקה הצפוני של  שמורת האלמוגים היפה ביותר באילת על קו המים מה שהופך את ההדרכה להכי נוחה בטיחותית ומהנה תחת המים עם מגוון של בעלי חיים ואלמוגים ממש מתחת לבית . הקורסים שלי הם ללקוחות פרטיים בלבד המבקשים ללמוד צלילה בקצב התקדמות אישי ומבוקר  עם יותר יחס אישי ומקצועי ממדריך הצלילה. 

 

ארגון צלילה מסמיך : PADI


קורס צלילה דרגה א' מחיר ומה כולל  : 
5 ימים מינימום לעומק עד של כ 20 מטרים, המחיר משתנה בהתאם למספר המשתתפים ומתחיל 300 שקל ליום קורס הכולל 2 צלילות ותיאוריה . 
תוספות  הנדרשות *  ומומולצות 

קורס צלילה דרגה ב' – מחיר ומה כולל : 
 2-3 ימים לעומק של עד 30 מטרים. המחיר משתנה בהתאם למספר המשתתפים ומתחיל 300 שקל ליום קורס הכולל 2 צלילות ותיאוריה .
תוספות  הנדרשות *  ומומולצות 

צלילות מודרכות : צלילות מודרכות הינן מיועדות לצוללים מוסמכים בלבד בכל רמות הצלילה ובמיוחד לאלו שרק התחילו את דרכם בעולם הצלילה ועדיין צריכים הכוונה מקצועית ממדריך מוסמך או D.M . הצלילות הם צלילות בפיקוח ישיר במים או עקיף מחוץ למים שלי באתרי הצלילה השונים של אילת (כ 12 אתרים שונים )  לעומקים המתאימים לרמת הצלילה של הצולל וכמובן דרגת ההסמכה שברשותו ( עד 50מטר ) . 

 

התמחויות : *צולל  התמחות אויר מועשר נייטרוקס הכולל יום תיאוריה וצלילה לניסיון עם תערובת חמצן של 32% או 36% O2   
צולל התמחות עומק הכולל צלילה בתערובות נייטרוקס לעומק של עד כ 40 מטרים יומיים קורס. 
התמחות ב התמצאות ו ניווט /צלילות  לילה /צלילות ב ספינות טבועות ושברים/ שימוש במערכות צלילה מיוחדות עם קשר תתימי עם מסיכות פנים מלאות (פול פייס OTS Full Face)  / סריקה והצפה  של עצמים תחת המים עד 100ק"ג / התמחות בנושא האיזון תחת המים /שימוש נכון  במחשבי צלילה ותכנון צלילה / הובלת צלילה והתמצאות במרחב / קורס עזרה ראשונה והחייאה / שימוש במערכת חמצן רפואית ומתן ע"ר לנפגעי פגיעות לחץ דקומפרסיה ובריאות . 

 

קורס דייב מאסטר ומדריכים: קורסים לצוללים בכירים ומדריכים המעוניינים להתקדם לשלב המקצועי יותר בענף הצלילה ולעבוד בצלילה בכל העולם . 
לקורסים אלו אשמח לתת ייעוץ מקצועי מחירים והכוונה בטלפון 0522479359

מיקום המועדון : מועדון דיפסיאם חוף אלמוג 

אתר באינטרנט : https://www.facebook.com/sayageyal

מייל : eyalsayagdive@hotmail.com

                                                                                    

 

כנסו לתמונות של הדרכה פרטית