בחודש נובמבר הקרוב, בסוף השבוע הראשון של החודש (4-6) ייערך באילת פסטיבל ״הצלילה בים האדום״.
 
זוהי השנה השנייה של הפסטיבל, שנועד לחגוג את תחביבי הצלילה והאהבה לים ולטבע במגוון פעילויות להנאה ולשימור הסביבה התת ימית.

הפסטיבל הוא אירוע חובה לכל אוהבי הים והצלילה. הוא מציע בחובו אינספור פעילויות בלוח זמנים מגניב ומטריף, שצוללים מכל הסגנונות וההסמכות יוכלו למצוא בו עניין: צלילת מיכלים וצלילה חופשית, צלילה טכנית וספורטיבית ואף חובבי השנירקול לא נפקד מקומם.

הפסטיבל יתקיים בתחילת החורף המדברי, בתקופה הנחשבת לטובה ביותר לצלילה בים האדום - העושר התת ימי, הטמפרטורה של המים ומצב הרוח של הדגים, כולם מעידים על תקופה מדהימה לצלול בה.

במהלך כל יום מימי הפסטיבל תתקיים תערוכת צילומים מהעולם התת הימי שתוצב על קרקעית הים ואורחי הפסטיבל מוזמנים לצפות בה על ידי צלילה בשנירקול בחוף אלמוג. בתערוכת הצילומים יציגו ממיטב צילומיהם הצלמים: דני וויינברג, יוהנס פלאטן, נועם קורטלר ובועז סמוראי. הצילומים יוצעו למכירה במהלך הפסטיבל וכל הרווחים ייתרמו לעמותות שמירה על הסביבה. כמו כן ייערכו הרצאות, הקרנות צילומים וסרטים תת ימיים ומפגש מיוחד עם היוצר המוכשר יונתן ניר שידבר עם הקהל על צלילה כריפוי לגוף ולנפש ויציג את סרטו האחרון 'תמונת חייו'. 

בכל יום יתקיימו שעות 'הפי-האוור' בשקיעה, מסיבות צוללים, ערב קבלת שבת, וביום שבת ייערך מבצע ניקוי חופים, וצלילת ניקיון תת ימי המונית. בנוסף:  קהל הצוללים מוזמן להביא ציוד צלילה משומש שאינו בשימוש למטרת מכירה בכדי לעזור להם להיפטר ממנו ולעזור לאחרים שמחפשים ציוד לקניה - 'ווין ווין' למוכר ולקונה!

ללוח הזמנים - היכנסו לקישור הבא.

 בנוסף בימי הפסטיבל יוכרזו הזוכים בתחרות הצילום בים האדום ויזכו בפרסים יקרי ערך לחובבים ולמקצוענים בצילום תת ימי, בין הפרסים סט ציוד מלא מכף רגל ועד ראש, וטיולי צלילה ליעדים מרתקים. פרס מיוחד - מתנת חברת ׳וויילדדייב׳ בשיתוף עם חברת 'פיש אנד פינס' בפלאו הרחוקה - ספארי צלילה מלא פלוס לינה באיי פלאו,  יוגרל בין כלל משתתפי הפסטיבל. כל שצריך לעשות הוא רק להירשם, ולהגיע  ולקחת חלק בפעילויות הפסטיבל.

מאחורי המיזם המרגש עומדים, בין השאר, תאגיד התיירות של אילת, התאחדות בתי המלון באילת, עיריית אילת, ושותפים רבים מתחום התיירות והצלילה שנרתמו יחד כדי ליצור פסטיבל מהנה לקהל הצוללים ואוהבי הים.

אנו מקווים שתנצלו את ההזדמנות להגיע וליהנות מימים של שמש, ים, ועושר תת ימי!

להרשמה - לחצו על הקישור הבא