עוד תערוכת צלילה בינלאומית הסתיימה בבייג'ין, זה היה אירוע עמוס דוכני חברות צלילה ומגוון מרשים בהיקפו של ציוד צילום תת ימי, האירוע משך הרבה מבקרים סינים במשך שלושה ימים, זכה להצלחה  מסחררת ולהעלאת העניין והמודעות לתחום, בקרב הצוללים הסיניים ובעיקר בקרב צלמים התת ימיים שבינהם.
 

השקיעו בהדמיות
 
התערוכה הוקדשה "לאוקיינוס נטול הפלסטיק" והכוכבים (המקומיים) היו נציגי וחברי תנועת "אזרח האוקיינוס", סלבריטאי העל אריק צאנג, הנסיכה יה מינגזי, מיי טינג, שגריר האוקיינוס של סין, ג'ינג צ'או וטאן קאי וגם ג'ין טאו,  שמוביל את מסע האחריות החברתית "ADEX Gives Back" של סין.
המבקרים זכו במהלך ביקורם לצלילה בשני מכלי מים גדולים, אליהם הצטרפו בתולת ים, צילום תת ימי, צלילה טכנית, כשכולם הוזמנו גם דיון אינטראקטיבי על העתיד של תעשיית הצלילה, טכנולוגיות, חידושים, שיטות עבודה מומלצות לצמיחה מקצועית והכי חשוב, דיון על שימור האוקיינוס שהופקד בידי  מומחים בתעשייה, מהמגזרים השונים של תעשיית הצלילה.
 

פעילות יצירתית לילדי המבקרים
חברת ההפקות הגדולה ADEX, האחראית על כל ה׳אופרציה׳ מארגנת  חמש תערוכת צלילה בשנה במזרח אסיה. היא היתה גם שותף הולם שהתחבר לתחרות הצילום הבינלאומית World Shootout  המאורגנת על ידי iDive. וכך, בשיתוף פעולה, הזהה לזה שמתבצע בעוד שש  מדינות נוספות, הפקנו בחודש יולי האחרון – במסגרת התערוכה הסינית - את תחרות ״צלם השנה במזרח אסיה״ - ASIAN photographer of the year 2019.
 
254 צלמים מאינדונזיה, הודו, מלזיה, סין, יפן, קוראה, מלדיביים ועוד, נרשמו, הגישו צילומים והשתתפו בתחרות. לאחר סינון ראשוני הגיעו 20 משתתפים לחצי גמר וחמשת הפיינליסטים שנבחרו מתוכם הגיעו לגמר. בשלב ראשון נערכה הצבעה בקרב הגולשים והזוכה שזכה במירב קולות המצביעים באינטרנט הייתה Elianne Dipp Morgan , שזכתה בפרס כספי בשווי 500 דולר, מתנת מארגני תחרות World Shootout .
 
חמשת הפיינליסטים ממזרח אסיה היו:
1) Cai Songda מסין - הזוכה בפרס ובתואר צלם השנה של מזרח אסיה 
2) Simon Lorenz מהונג קונג
3) Marco Steiner מהלדיביים
4) Yen Wen Chih מטייוואן
5) Marco    מטייוואן
 

ההצבעה הסופית לפרס צלם השנה לעיני המבקרים 

השיפוט נערך חי על הבמה בהשתתפות השופטים :
Dou Dou (China), Nan Wang (China), Christian Vizl (Mexico), Scott Tuason (Philippines), Aaron Wong (Singapore) and
Yorko Summer (Taiwan)
 
הזוכה הגדול בתואר ״צלם השנה של מזרח אסיה״, הוא Cai Songda  מסין, שזכה בפרס, שכלל את פסלון אנדרומדה, מארז SEACAM, טיול צלילה ל- 10 לילות ל-  Komodo National Parkולעוד טיול  צלילה ל- 4 ימים ל- Bay Resort Dive & Stay. סך כולל  של הפרס - 15,000 דולר.
 
המועמדים והזוכים
הזוכה בפרס צלם השנה Cai Songda from China is the ASIAN photographer of the year 2019
מקום שני Simon Lorenz מהונג קונג
מקום שלישי Marco Steiner מהמלדיביים
מקום רביעי Yen Wen Chih מטייוואן
מקום חמישי Marco_TAIWAN מטייוואן
הזוכה במירב קולות המצביעים באינטרנט Elianne Dipp מאינדונזיה