השנה בדומה לשנה שעברה בגלל מגפת הקורונה והסגרים חרגנו מהנוהליים הקשוחים שיש להגיש צילומים מהשנה האחרונה ואפשרנו לצלמים להגיש צילומים מתוך הארכיון. וזה השתלם לכולם. כי התוצאות שהגיעו אלינו היו מרהיבות

תזכורת: WORLD SHOOTOUT  היא תחרות גלובלית, בה צלמים חובבים ומקצועיים מגישים צילומים  ב- 12 קטגוריות ובקטגורית ׳תמונת השנה׳. צוות השיפוט הבינלאומי בוחר 10 צילומים מכלל ההגשות ומנהל תערוכת ספורט המים הגדולה בעולם, boot Dusseldorf, היה אמור לבחור את תמונת השנה ולהכריז עליה ב- 29 בינואר, בטכס הכרזת הזוכים בתחרות, בגמר הגדול שהיה אמור להיערך זו השנה השביעית בדיסלדורף גרמניה. ונכון.


צילום: Lorenzo Mittiga, Italy 

זה לא יקרה. היות והאומיקרון גרם לביטול תערוכת boot Dusseldorf  , בה כאמור, היה אמור להיערך טכס הכרזת הזוכים, הטכס של קטגוריות צילומי הסטילס יערך בדף הפייסבוק של התחרות ביום שבת ב- 29 בינואר 2022  בשעה 19.30 והכרזת הזוכים בקטגורית סרטוני הווידאו תיערך למחרת ביום ראשון ה- 30 בינואר בשעה 19.30. נא לרשום ביומנים. 


צילום: Erika Miura, Japan

תזכורת: הכל התחיל איתנו, כן איתנו, לפני 16 שנים באילת, עם צוות הפקה ישראלי וצוות שיפוט בינלאומי בראשותו של רוני סופר. התחרות האילתית גדלה וגדלה וגדלה והפכה לאירוע מהמובילים בעולם הצילום התת-ימי, עם מועמדים שהגיעו מכל קצוות העולם. לדברי המפיק דוד פילוסוף, מהוגי התחרות, לאחר שחולקו בתחרויות פרסים מעל מיליון דולר ובהם 267,000 דולר  בפרסים כספיים, התחרות ממותגת כיום כמספר אחת וזכתה בעולם לכינוי ׳האולימפיאדה של הצילום התת-ימי׳. ״מכאן המעבר לעוד מיקומים בעולם, דוגמת מזרח אסיה, היה רק טבעי״, הוא אומר.

ולאלה שלא יספיקו להיכנס לאירוע המשודר: לא לדאוג. אפשר יהיה להיכנס לאתר התחרות ולצפות בתוצאות.
   https://www.worldshootout.org

 
הנה טעימה קטנה מכלל הצילומים שהגיעו לשלב חצי הגמר: