יש תחרות צילום ויש תחרויות צילום תת-ימיות. זו שתפסה את מקומה בצמרת התחרות מהסוג השני וכבר כמה שנים נחשבת למובילה היא Pictures of your life, שהביאה לזירה את מיטב הצלמים מהעולם, והציגה אינספור עבודות צילום מעוררות התפעלות. 
בימים הלא פשוטים שעברו עלינו בשנה האחרונה, גם השנה כללי התחרות שומרים על ייחודיות  שמאפשרת לצלמים חובבים וצלמים מקצועיים להישאר "יבשים". גם השנה אפשר להשתתף מהבית ואין מגבלות ושאלות קשות לגבי ׳מתי צולמה התמונה׳? כל שצריך הוא להתרווח במזגן, או מתחת למאוורר התקרה, להיכנס לארכיון הפרטי שלכם, לאתר את הצילומים הטובים ביותר שצילמתם לאורך השנים ולהגיש אותם לתחרות Pictures of your life. 


מקום שלישי בקטגורית המקרו                                                                                                                                  צילום: תום שלזינגר, ישראל 

״הכל התחיל ב- 2005, בתחרות הצילום ׳אילת הים האדום׳״, משחזר דוד פילוסוף, מפיק התחרות ומו"ל מגזין הצוללים IDIVE. ״השאיפה העיקרית הייתה ליצור סידרה של תחרויות צילום מתחת למים, שיאתגרו את המשתתפים עם קטגוריות ייחודיות ויצירתיות ויעניקו למנצחים פרסים יקרי ערך. מה שלא לקחנו בחשבון זה את הצמא האדיר שהיה לתחרויות כאלה בזירה הבינלאומית ודי מהר הפכנו למותג המוביל בעולם...״.  

נכון להיום, התחרויות שמפיק פילוסוף ידועות בכל העולם כ״אולימפיאדות הצילום התת-ימית הבינלאומיות״ ועם השנים הן הפכו לאירועים חוויתיים, שממשיכים לספק לכל המשתתפים רגעים בלתי נשכחים, חברים חדשים, רעיונות יצירתיים ואנרגיות רעננות. התחרויות אף הפכו לפלטפורמה של חדשנות המציגות את הטכנולוגיות האחרונות בתחום הצילום התת-ימי וממתגות את ישראל בכלל ואת הים האדום כפרט, כיעד צלילה אטרקטיבי. 


הבמה המרכזית בה נערך טכס הסיום והכרזת הזוכים - תערוכת boot Dusseldorf                                                                    צילום: רוני סופר 

״המנצחים הגדולים שהגיעו מטאיוון, סין, תאילנד, ארה"ב ומדינות אירופה להשתתף בטכס הכרזת המנצחים בתחרות הצילום הבינלאומית האחרונה של שנת 2020 שנערכה ב boot Duseldorf, רק מחזקים את התחושה שאנו עדים כאן למשהו גדול באמת, גם במספר המשתתפים הגדול שהגיעו מ- 64 מדינות, אך, בעיקר באיכות העבודות שהגיעו לגמר״, אומר פילוסוף ומנצל את הבמה להודות לצוות ההפקה שמלווה אותו שנים, לצוות השופטים ולצלמים המשתתפים בתחרויות. ״התודה היא לא רק על הגשמת החלום הפרטי שלי, אלא על כך שכל מי שהזכרתי העשיר אותו, אבל גם הפך אותו לדבר נפלא ובכך, פקח את עיני העולם כולו להבין שצילום תת-ימי הוא תחום נרחב הרבה יותר מאשר רק "חשיפה נכונה"״. 


 קטגורית האופנה                                                                                                                                                                  Shan grui, China

12 קטגוריות
השנה נפתחו 12 קטגוריות שונות לצלמים חובבים ומקצועיים >>>> World Shootout
השתתפות והרשמה חינמית ! >>>>>  https://www.worldshootout.org/Account/Register
בסוף התחרות יופק אלבום דיגיטלי שישלח לכל המשתתפים.

לוח זמנים
• 1 בנובמבר 2021 - מועד אחרון להרשמה והגשת התמונות  
5 בדצמבר 2021 - שלב חצי גמר, 50 צלמים בכל קטגוריה יעלו לשלב חצי הגמר ושמותיהם יוכרזו באתר התחרות.
• 5 בינואר 2022 - 5 המועמדים הסופיים שיגיעו לגמר יוכרזו באתר התחרות.

• 29 בינואר 2022 - טקס הכרזת הזוכים יערך בתערוכת boot Dusseldorf  שנערכת מידי שנה בגרמניה.

פאנל השופטים הבינלאומי יבחר את 10 התמונות הטובות והמצטיינות שהוגשו לתחרות ומתוך תמונות אילו תיבחר תמונת השנה ואשר תזכה להופיע בשער האלבום.
 
לאלבום ולמסע תת-ימי עוצר נשימה שנמשך במהלך 2020 לחץ כאן >>>
 
 
המועמדים והזוכים לשנת 2020